Asus ROG Strix 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 17.3Inch
| IN STOCK |
ViewSonic VG Series VG1655 (15.6") 1920 x 1080 Full HD Silver Computer Monitor
| IN STOCK |
Planar Systems PXN2200 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 21.5Inch
| IN STOCK |
Planar Systems 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 27Inch
| IN STOCK |
LG 32 Inch 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
Lenovo ThinkVision M15 15.6-Inch Full HD LED Monitor - Black
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series VX2718-PC-MHD (27") 1920 x 1080 Full HD Black Computer Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VG2440 24" 1920 x 1080 Full HD
| IN STOCK |
ViewSonic VA1903H (19") 1366 x 768 pixels WXGA Black Computer Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VA2256 MHD (21.5") 1920 x 1080 Full HD LED Black Computer Monitor
| IN STOCK |
ASUS TUF GAMING VG27AQ 27 inch G-SYNC 2k WQHD Gaming Monitor
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 54.6 cm (21.5") |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 pixels |
| DISPLAY TYPE | IPS |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 16.78 million colours |
| CONTRAST RATIO | Flat |
| RESPONSE TIME | 8 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| HORIZONTAL SCAN RANGE | 30 - 84 kHz |
| INPUT CONNECTORS | 1 |
| COLOR | Black |
| PACKAGE CONTENTS | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| BACKLIGHT TYPE | LED |
| WALL MOUNTABLE | 100 x 100 mm |
| AMD FREESYNC | No |