Canon CLI-551 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC-22UM Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Epson T0711 High Capacity Ink Cartridge Twin Pack - Black
| IN STOCK |
Canon PG-512 Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
HP 301XL High Yield Ink Cartridge CH563EE Black
| IN STOCK |
Brother LC-1100HYC Cyan ink cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-9 Green Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 364 Yellow Original Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-42 Photo Magenta Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-571 Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551 BK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 301XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Canon PGI-580 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| COLOR | Matte black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 300 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | 300 |
| OPERATING TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | 15 - 35 °C |
| WEIGHT | 440 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 283 mm |