Canon PGI-550PGBK Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-570 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
| IN STOCK |
Canon Ink CL-41 Cyan, Magenta, Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-521 Grey Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 950XL High Yield Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon PGI-1500 XL Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-551XL Original XL High Yield Ink Cartridge - Cyan
| IN STOCK |
HP 932XL Ink Cartridge Black
| IN STOCK |
Epson 29XL T299140 Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 728 Ink Cartridge 300ml Magenta
| IN STOCK |
Canon PGI-555 XXL Black Ink Cartridge
| IN STOCK |
Brother LC223Y Yellow Ink Cartridge
| IN STOCK |
Canon CLI-581 Cyan Ink Cartridge
| IN STOCK |
HP 935XL Ink Cartridge Yellow
| IN STOCK |
| COLOR | Photo black |
| CARTRIDGE QUANTITY | 1 |
| INK VOLUME | 130 ml |
| BRAND COMPATIBILITY | HP |
| OEM CODE | B3P23A |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 40 °C |
| STORAGE TEMPERATURE | -25 - 55 °C |
| WEIGHT | 210 g |
| PACKAGE DIMENSIONS | 202 mm |