|
Ships in 8 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
2TB AData HD770G 2.5-inch USB3.2 Durable External HDD With RGB Lighting - Black Edition
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
2TB Transcend USB3.1 Type-C StoreJet 25M3C 2.5-inch External Hard Drive Shock-Resistant
| IN STOCK |
1TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4TB Seagate Expansion USB 3.2 External Hard Drive Black
| IN STOCK |
2TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm Portable Hard Drive White
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1 TB |
| INTERFACE TYPE | Micro-USB B |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 115 mm |
| WEIGHT | 174 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Anthracite |