| IN STOCK |
2TB Transcend Blue StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4GB Apricorn Aegis Fortress L3 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HD720 Waterproof Shockproof USB3.1 Portable 2.5-inch Hard Drive - Blue/Black Edition
| IN STOCK |
2TB AData Blue/Black HD650 DashDrive USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HV620S USB3.1 Slim 11.5mm Portable Hard Drive Blue
| IN STOCK |
2TB AData Durable HD330 2.5-inch External Hard Disk Drive, USB3.2, Black
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25A3 USB 3.1 Gen 1 Portable Hard Drive - Black - Rugged Edition
| IN STOCK |
4TB Transcend StoreJet 25M3 USB3.1 Slim Portable Hard Drive Shock-Resistant
| IN STOCK |
2TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2 GB |
| INTERFACE TYPE | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DATA TRANSFER RATES | 5000 Mbit/s |
| DIMENSIONS | 80 mm |
| WEIGHT | 149 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| COLOUR | Silver |