16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 790C USB3.2 Gen 1 (USB Type-C) Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
480GB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TFA Rey USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
64GB Kingston Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32 GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 14 MB/s |
| COLOUR | Silver |
| PASSWORD PROTECTION | No |
| MATERIAL | Metal |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 60 °C |
| DIMENSIONS | 12 mm |