Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Akasa CPU Processor Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC Custom Mounting Frame
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 1500 RPM |
| MAX NOISE LEVEL | 24.6 dB |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 12 cm |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 165 mm |
| WEIGHT | 935 g |
| COLOR | Brown, Stainless steel |