| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
2TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Yellow)
| IN STOCK |
1TB Seagate Basic 2.5Inch USB3.0 Portable External Hard Drive - Silver
| IN STOCK |
2TB Apricorn Aegis Padlock DT FIPS USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
2TB Seagate Basic USB 3.2 External Hard Drive Grey
| IN STOCK |
| IN STOCK |
5TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Black)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4 TB |
| INTERFACE TYPE | USB |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 80.8 mm |
| WEIGHT | 298 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 55 °C |
| COLOUR | Black, Purple |