|
Ships in 8 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB AData HD710 Pro USB3.1 2.5-inch Portable Hard Drive (Blue)
| IN STOCK |
4TB Seagate Expansion USB 3.2 External Hard Drive Black
| IN STOCK |
2TB AData HD720 Waterproof Shockproof USB3.1 Portable 2.5-inch Hard Drive - Blue/Black Edition
| IN STOCK |
2TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Seagate Expansion USB 3.2 External Hard Drive
| IN STOCK |
8TB Transcend StoreJet 35T3 USB3.0 External Desktop Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA 5400RPM 128MB Cache Internal Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 500 GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DATA TRANSFER RATES | 12,480,5000 Mbit/s |
| DIMENSIONS | 77 mm |
| WEIGHT | 140 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |