Akasa AK-PE080-03 power adapter/inverter Indoor 80 W Black, Blue, Red, White, Yellow by Akasa
Akasa AK-PE080-03 power adapter/inverter Indoor 80 W Black, Blue, Red, White, Yellow Image
OUT OF STOCK
Receive Stock Notice:
Key Features
  • Power supply type: Indoor
  • Output power: 80 W Input voltage: 12 V
  • DC1-to-DC2
  • Power protection features: Over power, Over voltage
  • Brand compatibility: Any brand
  • 1 pc(s)
  • Black, Blue, Red, White, Yellow
See product description
Details
80W DC to DC ATX power supply
Designed for small form factor chassis
- Compact design support small form factor chassis
- Directly plug into ATX 24pin connector