| 80 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
8GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Kingston IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
30GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Sandisk Cruzer Glide USB2.0 Black/Red Sliding USB Connector
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-A |
| TRANSFER RATES | 150 MB/s |
| COLOUR | Black, Stainless steel |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| MATERIAL | Metal |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 45 °C |
| DIMENSIONS | 13.2 mm |