Lenovo ThinkVision M15 15.6-Inch Full HD LED Monitor - Black
| IN STOCK |
ASUS TUF GAMING VG27AQ 27 inch G-SYNC 2k WQHD Gaming Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VA2256 MHD (21.5") 1920 x 1080 Full HD LED Black Computer Monitor
| IN STOCK |
Viewsonic VA1655 16-inch 1920x1080 IPS Touch Screen Computer Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VA1903H (19") 1366 x 768 pixels WXGA Black Computer Monitor
| IN STOCK |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
Asus ROG Strix 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 17.3Inch
| IN STOCK |
Planar Systems PXN2480MW-WH (23.8") 1920 x 1080 Full HD LCD White Computer Monitor
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 61.2 cm (24.1") |
| RESOLUTION | 1920 x 1200 pixels |
| DISPLAY TYPE | IPS |
| ANTI-GLARE | Matt |
| REFRESH RATE | 75 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 16.7 million colours |
| BRIGHTNESS | 300 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Flat |
| RESPONSE TIME | 4 ms |
| ASPECT RATIO | 16:10 |
| HORIZONTAL SCAN RANGE | 30 - 96 kHz |
| VERTICAL SCAN RANGE | 48 - 75 Hz |
| INPUT CONNECTORS | Yes |
| BUILT-IN SPEAKERS | Yes |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| AC INPUT FREQUENCY | 50 - 60 Hz |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 533 mm |
| PACKAGE CONTENTS | VGA, HDMI, DisplayPort, AC |
| BACKLIGHT TYPE | LED |
| WALL MOUNTABLE | Yes |
| AMD FREESYNC | No |