LG 32 Inch 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
ViewSonic VG2440 24" 1920 x 1080 Full HD
| IN STOCK |
Planar Systems PXN2200 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 21.5Inch
| IN STOCK |
Planar Systems 1920 x 1080 Pixels Full HD LCD Monitor - 27Inch
| IN STOCK |
ViewSonic VA2256 MHD (21.5") 1920 x 1080 Full HD LED Black Computer Monitor
| IN STOCK |
Viewsonic VA1655 16-inch 1920x1080 IPS Touch Screen Computer Monitor
| IN STOCK |
ViewSonic VA1903H (19") 1366 x 768 pixels WXGA Black Computer Monitor
| IN STOCK |
ASUS TUF GAMING VG27AQ 27 inch G-SYNC 2k WQHD Gaming Monitor
| IN STOCK |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
| SCREEN SIZE | 80 cm (31.5") |
| RESOLUTION | 2560 x 1440 pixels |
| DISPLAY TYPE | VA |
| ANTI-GLARE | Matt |
| REFRESH RATE | 170 Hz |
| VIEWING ANGLE | 178° |
| DISPLAY COLORS | 16.7 million colours |
| BRIGHTNESS | 250 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | Curved |
| RESPONSE TIME | 1 ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| HORIZONTAL SCAN RANGE | 70.56 - 243.38 kHz |
| VERTICAL SCAN RANGE | 48 - 170 Hz |
| INPUT CONNECTORS | 2 |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 709.4 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |
| BACKLIGHT TYPE | LCD |
| WALL MOUNTABLE | Yes |
| AMD FREESYNC | Yes |