ViewSonic VX Series 32 Inch 1920 x 1080 Pixels Full HD LED Computer Monitor - Black, Silver
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series VX2718-2KPC-MHD (27") 2560 x 1440 Quad HD Black Computer Monitor
| IN STOCK |
Planar Helium PCT2235 - LED monitor - 22" (21.5" viewable) - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) - 250 cd/m
| IN STOCK |
ViewSonic VG Series VG1655 (15.6") 1920 x 1080 Full HD Silver Computer Monitor
| IN STOCK |
G.Skill WigiDash 7-inch Touch Screen PC Command Panel, USB Powered
| IN STOCK |
Viewsonic VA1655 16-inch 1920x1080 IPS Touch Screen Computer Monitor
| IN STOCK |
Lenovo ThinkVision M15 15.6-Inch Full HD LED Monitor - Black
| IN STOCK |
ViewSonic VX Series 27 Inch 1920 x 1080 Pixels Full HD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
ViewSonic VG2440 24" 1920 x 1080 Full HD
| IN STOCK |
ViewSonic VA2256 MHD (21.5") 1920 x 1080 Full HD LED Black Computer Monitor
| IN STOCK |
LG 32 Inch 3840 x 2160 Pixels 4K Ultra HD LCD Computer Monitor - Black
| IN STOCK |
BenQ MOBIUZ Gaming Monitor
EX480UZ | 48" 4K 0.1ms OLED Gaming Monitor
Bigger, faster, and more vivid for an unparalleled gaming experience
Imagine a New Reality
Get into The Moment with MOBIUZ
0.1ms GtG fast response
OLED:The Power of Realness
OLED breaks through the limitations of traditional LED monitors. Organic compounds allow for higher resolution and greater color saturation, more vivid colors and purer blacks. Futuristic fantasies and the darkest depths of the universe are now presented in the most realistic way ever. With 0.1ms GtG fast response, targets are always right where you expect!
| SCREEN SIZE | 48" |
| RESOLUTION | 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD |
| REFRESH RATE | 120Hz |
| VIEWING ANGLE | Horizontal: 178° Vertical: 178° |
| DISPLAY COLORS | 1.07 billion colors |
| BRIGHTNESS | 450 cd/m² |
| CONTRAST RATIO | 135000:1 |
| RESPONSE TIME | 0.1ms |
| ASPECT RATIO | 16:9 |
| INPUT CONNECTORS | 2 x HDMI 1 x DisplayPorts |
| BUILT-IN SPEAKERS | 2 |
| AC INPUT VOLTAGE | 100 - 240 V |
| COLOR | Grey |
| BACKLIGHT TYPE | OLED |
| WALL MOUNTABLE | VESA 200 x 200 |
| AMD FREESYNC | Yes |