Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - 3 Pack - White
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XL-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Anti Vibrations Pads - Black - 16-Pack
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM 5V Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-1 600RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 9.2 cm |
| FAN DIAMETER | 9.2 cm |
| ROTATION SPEED | 150 RPM |
| ROTATION SPEED | 150 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| AIRFLOW | 43 cfm |
| AIRFLOW | 43 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin + 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin + 4-pin |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 92 mm |
| DIMENSIONS | 92 mm |
| WEIGHT | 85 g |
| WEIGHT | 85 g |