| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
4TB AData Black HD650 Durable USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Toshiba Canvio Basics USB3.2 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
6TB Toshiba P300 3.5 Inch Serial ATA III 5400RPM 128MB Internal Hard Drive
| IN STOCK |
2TB Seagate Portable External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive - Purple
| IN STOCK |
2TB AData Red/Black HD650 DashDrive USB3.1 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4 TB |
| INTERFACE TYPE | USB |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 98.5 mm |
| WEIGHT | 390 g |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 50 °C |
| SPECIAL FEATURES | Data, Power |
| COLOUR | Black |