|
Ships in 7 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Transcend StoreJet 25H3 2.5-inch USB3.0 Portable Hard Drive
| IN STOCK |
2TB AData HD710M Pro USB3.2 External Hard Drive Military Grade Anti-Shock, Camouflage
| IN STOCK |
| IN STOCK |
5TB Apricorn Aegis Fortress External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
500GB Apricorn Aegis Fortress USB3.0 External Hard Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2 TB |
| INTERFACE TYPE | Micro-USB B |
| FORM FACTOR | 2.5" |
| DIMENSIONS | 78 mm |
| WEIGHT | 152 g |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Yes |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 50 °C |
| SPECIAL FEATURES | Yes |
| COLOUR | Black |