Philips 32BDL4650D Digital signage flat panel 81.3 cm (32") LCD 400 cd/m² Full HD Black Built-in processor Android 11 24/7 by Philips
Philips 32BDL4650D Digital signage flat panel 81.3 cm (32
OUT OF STOCK
Receive Stock Notice:
Key Features
  • Indoor Digital signage flat panel Black
  • 81.3 cm (32") 1920 x 1080 pixels LCD 400 cd/m²
  • 60 Hz 8 ms
  • Ethernet LAN
  • Built-in speaker(s) 20 W
See full specifications
See product description
Details
Smart and modular for an even longer lifetime
Save and play content with internal memory
4G/LTE optional module for reliable connection
ADS wide-view panel display
FailOver. Ensure your display never goes blank
Modularity - longer product lifetime
Android SoC processor. Native and web apps
Connect and control your content via the cloud
Catch the Wave for revolutionary results
Specifications
SCREEN SIZE 81.3 cm (32")
RESOLUTION 1920 x 1080 pixels
DISPLAY TYPE ADS
REFRESH RATE 60 Hz