Ubiquiti 24 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Silver
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-LINK 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch Unmanaged White
| IN STOCK |
Ubiquiti Lite 8 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Switch - White
| IN STOCK |
StarTech 4-Port KVM DisplayPort Switch with Audio - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Enterprise 8 Port PoE Managed L3 Ethernet Switch - Stainless Steel
| IN STOCK |
D Link 54 Port Managed Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini 4-port Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 16-Port PoE Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi 48-port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 4 Port PoE Managed 1U Ethernet Switch - Grey
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Unmanaged Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 8 |
| PRIMARY PORT SPEED | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ab, IEEE 802.1p, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| SWITCH LAYER | L2/L3/L4 |
| MAC ADDRESS TABLE | 16000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 78 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 50 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Grey |
| DIMENSIONS | 440 mm |