Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 92mm 1600RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 80mm 2200RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 500 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 14.7 dB |
| AIRFLOW | 62 cfm |
| COLOR | Blue, White |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 25 mm |