| 100+ IN STOCK |
|
Ships in 11 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL072) ARGB120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-2 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-1 600RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140x150x25mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 8 cm |
| ROTATION SPEED | 3000 RPM |
| QUANTITY | Single |
| AIRFLOW | 23.4 cfm |
| CONNECTOR | 3-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 80 mm |
| WEIGHT | 81 g |