| 27 IN STOCK |
|
Ships in 8 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-3 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-P 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 140x150x25mm 1500RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 2100 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 30.9 dB |
| NOISE LEVEL | 30.9 dB |
| AIRFLOW | 59.6 cfm |
| AIRFLOW | 59.6 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 149 g |
| WEIGHT | 149 g |