Allsop Metal Art Jr. Monitor Stand - Pearl Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - Supports 13 to 27 Inch Screens
| IN STOCK |
Star Tech Desk Clamp Monitor Stand Up to 24-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Targus PA235U Universal Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
StarTech Full Motion Desk Mount Monitor Arm - Up to 32-inch Screen - Silver
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Universal Glass Monitor Riser - Tempered Glass, Brushed Aluminum
| IN STOCK |
Tripp Lite MR1612 Universal Monitor Riser Stand - Black
| IN STOCK |
StarTech C-Clamp Desk Mount Articulating Dual Monitor Arm - Up To 32-Inch Display
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMBARQUAD Quad Articulating Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
SIIG CE-MT2211-S1 Triple Flat Screen Monitor Desk Stand - Up to 27-inch
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMUNONB Single Laptop Stand Monitor Arm - Up to 27-inch Screen - Black
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 10 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 30° |
| TILT | 0 - 90° |
| DIMENSIONS | 80 mm |