|
Ships in 8 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
SIIG CE-MT1712-S2 Dual Flat Panel Monitor Desk Stand - Up to 27-inch - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security TV Wall Mount - Supports 45 Inch To 70 Inch Flat Screens
| IN STOCK |
StarTech Single Wall Mount Monitor Arm - Up to 30-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMBARQUAD Quad Articulating Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Corner Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite DDR1327SDD Dual Desktop Monitor - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Full Motion Ceiling Mount For 23 Inch To 42 Inch TVs & Monitors
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALWALL Articulating Wall Mount Dual Monitor Arm - Up to 24-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Wall Monitor Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Display TV Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Kensington K60087F SmartFit Desktop Monitor Stand - Up to 17-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
Allsop Monitor Mount Stand - Grey
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 7 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | 0 - 130° |
| DIMENSIONS | 117 mm |