Noiseblocker Black Silent XE-2 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PE-1 92mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 92mm 2500RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 80mm 2200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 500 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 15 dB |
| AIRFLOW | 65.5 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 25 x 120 x 120 mm |