32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Renegade 6400MHz DDR5 CL32 Dual Channel (2 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5200MHz CL40 Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL30 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL30 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Team Group Delta RGB DDR5 6000MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6800MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 6000MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology Fury Beast RGB DDR5 5600MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| SPEED | 6000 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Octuple Channel Kit |
| CAS LATENCY | 30 |
| VOLTAGE | 1.1,1.4 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| MEMORY LAYOUT | 8 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |