D-Link 8-Port L2 Ethernet Network Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 16-Port PoE Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 24 Port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (PoE) Switch - Silver
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed with 10G Uplinks
| IN STOCK |
D-Link 30-Port Lite Layer 3 Gigabit Stackable Managed Switch
| IN STOCK |
TP-LINK TL-SG1008P 8-Port Network Switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) PoE
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW‑FLEX 5-Port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi 48-port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Easy Smart Black Network Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Switch Aggregation 8-port 10G SFP+ Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 48-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Unmanaged Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
D-Link 5-Port Gigabit Unmanaged Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 8 |
| PRIMARY PORT SPEED | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.11ad, IEEE 802.11az, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az |
| SWITCH LAYER | L3 |
| MAC ADDRESS TABLE | 16000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 320 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 50 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 120 - 230 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 212 mm |