|
Ships in 8 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
TP-Link TL-SG1016PE 16-Port Managed Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
D-Link 8-Port L2 Ethernet Network Switch (10/100/1000) - Black
| IN STOCK |
D-Link Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi 48-port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 24 Port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (PoE) Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 48 Port Managed L2 Gigabit Ethernet Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 48-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-Link 5-Port Unmanaged Gigabit Ethernet Network Switch - Black
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 24-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed with 10G Uplinks
| IN STOCK |
Ubiquiti UniFi 4 Port PoE Managed 1U Ethernet Switch - Grey
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Layer 3 Stackable Managed Gigabit Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 10-Port Gigabit Smart Managed Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 6 |
| PRIMARY PORT SPEED | Fast Ethernet (10/100) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| MAC ADDRESS TABLE | 2000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 1.2 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 40 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 220 V |
| COLOR | Black |
| DIMENSIONS | 158 mm |