| 2 IN STOCK |
|
Ships in 4 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-2 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1200RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 80mm 2200RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1100 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 13.6 dB |
| AIRFLOW | 51.3 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 220 g |