16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Crypto DUAL FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive (AES 256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
4GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 10GB (5x 2GB) |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | 5-pack of 2GB drives, ultra-compact |
| TRANSFER RATES | Read speeds up to 10MB/sec Write speeds up to 3MB/sec |
| ACCESSORIES | Card holder/carrying case |
| SYSTEM REQUIREMENTS | - Microsoft Windows 2000 - Microsoft Windows ME - Microsoft Windows XP - Microsoft Windows Vista - Mac OS 9.0 or later - Linux Kernel 2.4.2 or later |
| DIMENSIONS | 30.3mm x 12.3mm x 2.4mm (per 2GB drive) |
| WEIGHT | 2g (per 2GB drive) |
| WARRANTY | Lifetime warranty |