TP-Link 5-Port Gigabit Easy Smart Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW‑FLEX 5-Port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed with 10G Uplinks
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi 48-port Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Pro 48-Port (PoE) Managed L2/L3 Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
TP-LINK 5-Port 10/100Mbps Desktop Switch Unmanaged White
| IN STOCK |
TP-LINK TL-SG1008P 8-Port Network Switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) PoE
| IN STOCK |
TP-Link 8-Port Gigabit Easy Smart Black Network Switch
| IN STOCK |
D-Link Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
Ubiquiti 24 Port Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Network Switch - Silver
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi Switch Lite 16-port PoE Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
D-Link 24-port Gigabit Stackable Smart Managed Switch with 10G Uplinks
| IN STOCK |
TP-LINK JetStream 24-Port Gigabit L2 with 4 SFP Slots Managed Switch
| IN STOCK |
D-Link 30-Port Lite Layer 3 Gigabit Stackable Managed Switch
| IN STOCK |
Ubiquiti Networks UniFi USW Flex Mini 4-port Gigabit Ethernet Switch
| IN STOCK |
| NUMBER OF PORTS | 24 |
| PRIMARY PORT SPEED | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| NETWORKING STANDARDS | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3an, IEEE 802.3az, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z |
| SWITCH LAYER | L2 |
| MAC ADDRESS TABLE | 32000 entries |
| SWITCHING CAPACITY | 480 Gbit/s |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 50 °C |
| INPUT VOLTAGE / FREQUENCY | 100 - 240 V |
| COLOR | Blue, Grey |
| DIMENSIONS | 440 mm |