|
Ships in 10 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
StarTech ARMPIVOTB Articulating Desk Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Siig CE-MT2P12-S1 Monitor Desk Stand - Up to 20.5-inch - Black
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - 45 To 85 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMUNONB Single Laptop Stand Monitor Arm - Up to 27-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Full Motion Ceiling Mount For 23 Inch To 42 Inch TVs & Monitors
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
StarTech Single Wall Mount Monitor Arm - Up to 30-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Up to 24-inch Monitors
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Desktop Monitor Stand - For 13 Inch to 27 Inch Flat-Screen Displays
| IN STOCK |
Tripp Lite Work Wise Desk Mounted Workstation - Steel
| IN STOCK |
Kensington K60087F SmartFit Desktop Monitor Stand - Up to 17-inch Screen - Black
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | White |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 360° |
| TILT | -30 - 90° |
| ACCESSORIES INCLUDED | Yes |
| MATERIALS | Steel |
| DIMENSIONS | 453 mm |