GIGABYTE B850 EAGLE WIFI 6E AM5 DDR5 3x M.2 ATX Motherboard
| IN STOCK |
ASRock AMD A520M-HDV AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASUS PRIME B550-PLUS AMD B550 Socket AM4 ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
MSI AMD A520M Pro AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock B650 PRO RS AMD B650 AM5 ATX DDR5 Motherboard
| IN STOCK |
Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 Socket LGA 1700 Micro ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
Asrock LiveMixer Intel Z790 LGA 1700 ATX DDR5-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asrock Socket SP3 Mini ITX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
Asus Prime Z790-P Intel Z790 LGA 1700 ATX DDR5-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II AMD Socket AM4 ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
MSI MPG B650I Edge AMD B650 Socket AM5 Mini ITX DDR5-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASRock Intel H610 LGA 1700 Micro ATX DDR4 Motherboard
| IN STOCK |
ASRock B760 Pro RS Intel 1700 DDR5 ATX Motherboard
| IN STOCK |
Asrock AMD B550M Pro4 Socket AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
ASUS TUF GAMING B550M PLUS AMD B550 Socket AM4 Micro ATX DDR4-SDRAM Motherboard
| IN STOCK |
| FORM FACTOR | EEB |
| SOCKET TYPE | LGA 3647 (Socket P) |
| COMPATIBLE PROCESSORS | Intel® Xeon® |
| CHIPSET | Intel |
| MEMORY STANDARD | DDR4-SDRAM |
| MEMORY SLOTS | 12 |
| MAXIMUM INTERNAL MEMORY | 768 GB |
| PORTS | 4 |
| ETHERNET | Yes |
| ONBOARD USB 2.0 | 1 |
| ONBOARD USB 3.1 | 2 |
| M.2 SLOTS | M.2, SATA III, U.2 |
| SATA III CONNECTORS | 10 |
| FRONT PANEL AUDIO | Yes |
| CPU FAN CONNECTOR | Yes |
| CHASSIS FAN CONNECTORS | 7 |
| AUDIO CHIPSET | Realtek S1220A |
| AUDIO CHANNELS | 7.1 channels |
| PCI EXPRESS X16 | 7 |
| RAID | 0, 1, 5, 10 |
| CROSSFIRE | 4-Way CrossFireX, 4-Way SLI |
| WIFI | Intel® I210-AT |
| DIMENSIONS | 305 mm |