Asus Dual GeForce RTX 3060 V2 OC Edition NVIDIA 12GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
PNY NVIDIA RTX A4500 20GB GDDR6 Professional Graphics Card
| IN STOCK |
Sapphire PURE GAMING OC AMD Radeon RX 9070 16GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
ASUS GeForce GT 730 NVIDIA 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
ASUS Dual AMD Radeon RX6600XT 8GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
XFX AMD Radeon RX 6400 4GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
Asus GT1030-SL-2G-BRK GeForce GT 1030 2GB GDDR5 Graphics Card
| IN STOCK |
AMD Radeon Pro WX 3200 Graphics Card - 4 GB
| IN STOCK |
Asus Nvidia Geforce GT730 2GB GDDR5 Low Profile Graphics Card
| IN STOCK |
Asrock Challenger AMD Radeon RX 7600 8GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
Asrock Steel Legend AMD Radeon RX 7600 8GB GDDR6 Graphics Card
| IN STOCK |
Gigabyte GeForce RTX 5080 Gaming 16GB GDDR7 Gaming Graphics Card
| IN STOCK |
XFX MERC 310 AMD Radeon RX 7900 XTX 24GB GDDR6 Gaming Graphics Card
| IN STOCK |
MSI GeForce GT 710 Low Profile Graphics Card - 2 GB
| IN STOCK |
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5080 AMP Extreme Infinity 16GB GDDR7 Graphics Card
| IN STOCK |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| CHIPSET MANUFACTURER | NVIDIA |
| GPU | GeForce GT 1030 |
| GPU | GeForce GT 1030 |
| GPU | GeForce GT 1030 |
| MEMORY SIZE | 4 GB |
| MEMORY SIZE | 4 GB |
| MEMORY SIZE | 4 GB |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR4 |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR4 |
| MEMORY TECHNOLOGY | GDDR4 |
| MEMORY BUS | 64 bit |
| MEMORY BUS | 64 bit |
| MEMORY BUS | 64 bit |
| MEMORY CLOCK SPEED | 2100 MHz |
| MEMORY CLOCK SPEED | 2100 MHz |
| MEMORY CLOCK SPEED | 2100 MHz |
| INTERFACE | PCI Express 3.0 |
| INTERFACE | PCI Express 3.0 |
| INTERFACE | PCI Express 3.0 |
| COOLING TYPE | Active |
| COOLING TYPE | Active |
| COOLING TYPE | Active |
| PROCESSOR FREQUENCY | 1430 MHz |
| PROCESSOR FREQUENCY | 1430 MHz |
| PROCESSOR FREQUENCY | 1430 MHz |
| DISPLAY PORTS | 1 |
| DISPLAY PORTS | 1 |
| DISPLAY PORTS | 1 |
| HDMI PORTS | 1 |
| HDMI PORTS | 1 |
| HDMI PORTS | 1 |
| DISPLAY PORTS | 1 |
| DISPLAY PORTS | 1 |
| DISPLAY PORTS | 1 |
| DVI PORTS | 1 |
| DVI PORTS | 1 |
| DVI PORTS | 1 |
| DIRECTX VERSION | 12.0 |
| DIRECTX VERSION | 12.0 |
| DIRECTX VERSION | 12.0 |
| OPENGL VERSION | 4.5 |
| OPENGL VERSION | 4.5 |
| OPENGL VERSION | 4.5 |
| POWER CONSUMPTION | 300 W |
| POWER CONSUMPTION | 300 W |
| POWER CONSUMPTION | 300 W |
| DIMENSIONS | 69 mm |
| DIMENSIONS | 69 mm |
| DIMENSIONS | 69 mm |
| PRODUCT WEIGHT | 304 g |
| PRODUCT WEIGHT | 304 g |
| PRODUCT WEIGHT | 304 g |
| CUDA CORES | Yes |
| CUDA CORES | Yes |
| CUDA CORES | Yes |