| FORM FACTOR | Midi Tower |
| FORM FACTOR | Midi Tower |
| MAX PSU LENGTH | 25 cm |
| MAX PSU LENGTH | 25 cm |
| RADIATOR COMPATIBILITY | 360 mm |
| RADIATOR COMPATIBILITY | 360 mm |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| MAX CPU COOLER HEIGHT | 18.5 cm |
| MAX CPU COOLER HEIGHT | 18.5 cm |
| INTERNAL 3.5 | 1 |
| INTERNAL 3.5 | 1 |
| INTERNAL 2.5 | 2 |
| INTERNAL 2.5 | 2 |
| PORTS | 2 |
| PORTS | 2 |
| REAR FAN SUPPORTED | 1x 120 mm |
| REAR FAN SUPPORTED | 1x 120 mm |
| REAR FAN INSTALLED | 1x 120 mm |
| REAR FAN INSTALLED | 1x 120 mm |
| DIMENSIONS | 250 mm |
| DIMENSIONS | 250 mm |