| 81 IN STOCK |
|
Ships in 7 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Drax USB Flash Drive
| IN STOCK |
DC Batman Movie Gift Box - Bluetooth Speaker, 16GB USB, Earphones and USB cable
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Ironkey Keypad 200 AES-256 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
8GB Integral Crypto Drive FIPS 140-2 Encrypted USB3.0 Flash Drive (256-bit Hardware Encryption)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64 GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| TRANSFER RATES | 100 MB/s |
| COLOUR | Black |
| MATERIAL | Plastic, Zinc |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 70 °C |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 10, Windows 11, Windows 8 |
| DIMENSIONS | 20.5 mm |