|
Ships in 8 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
Buffalo LinkStation 2 Bay SoHo 720DB Series Professional NAS
| IN STOCK |
Synology DS3622xs+ 12 Bay Diskless Professional NAS
| IN STOCK |
Buffalo LinkStation 220 2 Bay NAS
| IN STOCK |
Synology RX1217 12 Bay 2U Rackmount NAS
| IN STOCK |
Buffalo LinkStation 720D 2 Bay NAS
| IN STOCK |
Buffalo LinkStation 2 Bay Professional NAS - Black
| IN STOCK |
Synology Rack Station RS4021xs+ 3U 16 Bay Diskless NAS
| IN STOCK |
Synology 12 Bay DS2422+ Diskless Professional NAS
| IN STOCK |
Synology RackStation NAS RS1221RP+ (8-bay) 2U Rackmount NAS
| IN STOCK |
Buffalo LinkStation LS720D NAS
| IN STOCK |
| CAPACITY | 12 TB |
| PROCESSOR | Marvell |
| PROCESSOR FREQUENCY | 0.8 GHz |
| NUMBER OF DRIVE BAYS | 2 |
| SYSTEM MEMORY | 0.256 GB |
| MEMORY TYPE | DDR3 |
| POWER | 100 - 240 V |
| PORTS | 1 |
| ETHERNET | 10,100,1000 Mbit/s |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64 |
| OPERATING TEMPERATURE | 5 - 35 °C |
| DIMENSIONS | 50 - 60 Hz |
| WEIGHT | 2.49 kg |