16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler Exodia M USB Type-A 3.2 Gen 1 Flash Drive Black Blue (Pack of 2x 64GB)
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology Data Traveler USB3.2 Type-A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 4GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | World's smallest USB Drive Plug-and-Forget |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 12MB/sec Write speed up to 3MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Mac OS 9.x and later |
| DIMENSIONS | 19mm x 15.4mm x 7mm |
| WEIGHT | 2g |
| WARRANTY | 3 years manufacturers warranty |