| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Apricorn Aegis Secure Key 3z USB3.1 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Stick Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Verbatim Store N Go USB2.0 Type A Flash Drive - Red
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UV150 USB3.2 Flash Drive - Black/Red
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra Flair Flash USB3.0 Flash Drive - Black,Silver
| IN STOCK |
128GB Transcend JetFlash 710S Silver Metallic USB3.1 Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Automatic back-up device Solid State Storage |
| TRANSFER RATES | USB2.0 data transfer, up to 480Mbit/s |
| ACCESSORIES | Support Booklet Warranty Card |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows® 7, Windows Vista®, Windows® XP Mac OS X 10.5 or later with Intel processor |
| DIMENSIONS | 85mm x 53mm x 5mm |
| WEIGHT | 30g |
| WARRANTY | 2 years manufacturer warranty |