16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra Flair Flash USB3.0 Flash Drive - Black,Silver
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Daenerys USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Micro Duo 3C USB Flash Drive - Stainless Steel, Purple
| IN STOCK |
1TB Kingston Technology XS2000 USB3.2 External Solid State Drive
| IN STOCK |
128GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Dual-Channel technology Translucent strip lights up during transfer |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 32MB/sec Write speed up to 18MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | - Microsoft Windows 2000 - Microsoft Windows ME - Microsoft Windows XP - Microsoft Windows Vista - Microsoft Windows 7 - Mac OS 9.0 or later - Linux Kernel 2.4.2 or later Note, JetFlash Elite software only suitable for Windows systems) |
| DIMENSIONS | 60.9mm × 19.3mm × 8.5mm |
| WEIGHT | 8.5g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |