16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston DataTraveler microDuo 3C USB-A + USB-C Interfaces USB3.0
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 930C 2-In-1 USB3.2 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Deep Blue - USB3.0
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
8GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Silicon Power C80 USB3.1 Type-C Flash Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Capless design Includes Sandisk SecureAccess software |
| TRANSFER RATES | USB2.0 transfer speeds, up to 480Mbps |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7, Vista, XP, 2000 Mac OS X 10.5+ |
| DIMENSIONS | 58mm x 20mm x 8mm |
| WEIGHT | 20g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |