16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Thor USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC The Flash USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler MicroDuo 3C USB3.2 Type-A With USB Type-C Flash Drive - Purple
| IN STOCK |
16GB Albus Dumbledore USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
128GB PQI U273V Traveling Disk USB Flash Drive - Red - USB3.0
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Apricorn USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 Also backwards compatible with USB2.0 |
| FEATURES | Super-fast data transfer Shock and spill resistant |
| TRANSFER RATES | Read up to 90MB/sec Write up to 30MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows® 7, Windows Vista®, Windows XP®, Windows 2000®, Windows® ME Linux 2.4 and later Mac® OS9, X and later |
| DIMENSIONS | 5.97cm x 1.98cm x 1.22cm |
| WEIGHT | 13g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |