16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Sandisk Cruzer Glide USB2.0 Black/Red Sliding USB Connector
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
16GB Stick Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Apricorn USB3.2 Type-C Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
256GB SanDisk Cruzer Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 16GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Strong metal casing |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 12MB/sec Write speed up to 3.5MB/sec |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, XP, Vista, Windows 7 Linux 2.6 or later Mac OS 9.x upwards |
| DIMENSIONS | 74mm x 18mm x 8mm |
| WEIGHT | 12g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |