16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Apricorn SecureKey 3NX USB3.2 Type-A Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 930C 2-In-1 USB3.2 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB SanDisk Cruzer Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Captain Marvel USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
16GB Ron Weasley USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB DC Classic Superman USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 |
| FEATURES | Stylish carabiner design |
| TRANSFER RATES | 13MB/sec read speed 4MB/sec write speed |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| COLOUR | Red |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 7 Windows® ME/2000/XP/Vista™ Mac®: OS 9.0 or later Linux™: Kernel 2.4 or later |
| DIMENSIONS | 61.7 x 19.0 x 9.3mm |
| WEIGHT | 25g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |