| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB AData Royal UR340 Ultra-Compact USB3.0 (USB3.2) Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
256GB Transcend JetFlash 930C 2-In-1 USB3.2 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB FROZEN Elsa USB Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Apricorn ASK3 USB3.2 Type-A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
16GB Stick Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Viserion USB Flash Drive
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | Retractable USB connector Brushed aluminium surface |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 200MB/sec Write speed up to 100MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| ACCESSORIES | Lanyard |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows XP, Vista, 7, 8 Mac OS 10.6 or later Linux 2.6 or later |
| DIMENSIONS | 63mm x 23mm x 7mm |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |