|
Ships in 7 days Free shipping to Seattle, WA! Free returns for any reason |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Advance Fit Full-Size Slim Keyboard - UK English Layout
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso 150 Tru-Form 3-Color Illuminated Ergonomic Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Keyboards provide waterproof, Antimicrobial Product Protection, Plastic Standard Style, Long Cable with Seal Cap, Black, USB - QWERTY US English.
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | US English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Keyboard style: Curved Recommended usage: Universal |
| NORMAL KEYS | 104 |
| CABLE LENGTH | 1.83m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows operating systems supported Mac operating systems supported |
| DIMENSIONS | 174 x 459 x 35 mm (WxDxH) |
| WEIGHT | 0.80kg |
| WARRANTY | 1 years manufacturers warranty |