| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Game of Thrones Tyrion USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB AData UC310 USB 3.2 Flash Drive - Black Capless Swivel
| IN STOCK |
8GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
32GB Harry Potter Lord Voldemort USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
256GB SanDisk Cruzer Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB DC Classic Batman USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB GOT Jon Snow USB Flash Drive - Game of Thrones
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB SanDisk Cruzer Blade USB2.0 Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| CAPACITY | 2GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High-Speed Dual Channel |
| FEATURES | Dual Channel Technology |
| TRANSFER RATES | Up to 23MB/s (read) and 17MB/s (write) |
| ACCESSORIES | Lanyard, USB2.0 extension cable |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows XP, 2000, ME, 98SE (driver necessary), and Mac OS |
| DIMENSIONS | 65mm x 15mm x 6mm |
| WEIGHT | 8g |
| WARRANTY | Lifetime warranty |