8GB Crucial 3200MHz CL22 DDR4 SO-DIMM Memory Module - 1x8GB
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology 3200MHz DDR4 SO-DIMM Dual Memory Kit (2 x 32GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz CL22 DDR4 SO DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB G.Skill 2666MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Module (CL18) 1.20V PC4-21300 Ripjaws DDR4 Series
| IN STOCK |
16GB Kingston ValueRAM DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x16GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz DDR4 SO-DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module
| IN STOCK |
32GB Crucial 3200MHz PC4-25600 CL22 1.2V 260-pin DDR4 SO-DIMM Memory Module (1 x 32GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial DDR4 SO DIMM 3200MHz CL22 Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
8GB Crucial 3200MHz CL22 DDR4 SO DIMM Memory Module (1x8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill 2666MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory Upgrade Kit (CL19) 1.20V PC4-21300 Ripjaws 2x16GB
| IN STOCK |
Single 8GB DDR4 laptop memory module, operating at 3200MHz, full timings of CL22 (22-22-22-52) and voltage of 1.2V. From the Mushkin Essentials range of laptop memory, backed by a lifetime manufacturers' warranty.
Compatible Frequency
This product is engineered to operate at the optimum frequency for compatibility with your system.
Compatible Timings
This product is programmed to use timings that offer maximum compatibility with your system and original memory.
| CAPACITY | 8GB |
| STANDARD | PC4-25600 |
| MEMORY SPEED | 3200MHz |
| CAS LATENCY | CL22 |
| VOLTAGE | 1.2V |
| SINGLE MODULE / DUAL KIT | Single module |
| NUMBER OF PINS | 260 |
| CONFIGURATION | 1x 8GB |
| ERROR CHECKING | Non-ECC |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | Lifetime manufacturers warranty |