StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 FLX 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1200RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1300RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Revolutionary fan with modular design, an interlocking fan that can be linked up and operated with a fan and RGB cable. The included UNI HUB contains 4 designated UNI FAN ports. Each port can connect to a cluster of 4 UNI FANs via the cable module, allowing users to control up to 16 UNI FANs in one go. The L-Connect software enables users to control and adjust fan RPM, colors, brightness, and lighting effects with extreme ease. moreover, pass control to the motherboard.
| FAN DIAMETER | 140mm |
| ROTATION SPEED | 1500rpm |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | (high speed): 30 dB |
| AIRFLOW | Maximum airflow: 70.5 cfm |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | DC 6 |
| POWER CONSUMPTION | (typical): 5.16 W |
| DIMENSIONS | (W x D x H): 144 x 142.25 x 25 mm |