16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Transcend JetFlash 790 USB3.0 Flash Drive - up to 90MB/sec - Retractable USB Connector
| IN STOCK |
8GB Verbatim USB2.0 Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
128GB Verbatim PinStripe USB2.0 Flash Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
| IN STOCK |
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
1TB Apricorn SecureKey USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
32GB Integral Courier FIPS 197 Encrypted USB3.0 Flash Drive 256-bit Encryption
| IN STOCK |
128GB AData USB3.2 UC300 Type-C USB Flash Drive Black/Green
| IN STOCK |
| CAPACITY | 1GB |
| INTERFACE TYPE | USB2.0 High speed |
| FEATURES | Spare caps supplied, Sandisk security software |
| TRANSFER RATES | USB2.0 High Speed transfer rates |
| ACCESSORIES | Two spare caps, neckstrap |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 2000, ME, XP Mac OS 9.1.x+, OS X v10.1.2+ |
| DIMENSIONS | 72mm x 19mm x 8mm |
| WEIGHT | 11g |
| WARRANTY | 2 years warranty |